Spółka CT Żuraw Sp. z o.o. zasięgiem swoich usług obejmuje obszar całego kraju. Jesteśmy specjalistą w zakresie wynajmu żurawi wieżowych, wykonywania usług żurawiami samojezdnymi jak również usług serwisowych, montażu oraz demontażu żurawi wieżowych.

Perfekcja w każdym calu

Jesteśmy specjalistami w zakresie handlu, wynajmu, serwisu, montażu żurawi wieżowych oraz usług żurawiami samojezdnymi.

O firmie

Firma CT Żuraw powstała w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia.Od początku działalności naszym celem było zdobycie pozycji lidera w zakresie usług transportu pionowego. Z uwagi na potrzeby rynku oraz rozwój firmy, forma prawna ulegała przekształceniom.
Ostatecznie w 2007 roku nasza Firma została przekształcona w spółkę akcyjną.
Świadczymy usługi dźwigami samochodowymi w Olsztynie, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego oraz województw ościennych. Usługi z zakresu wynajmu żurawi wieżowych świadczymy na terenie całego kraju.
Współpracujemy z wiodącymi firmami z branży budowlanej, uczestniczyliśmy między innymi przy projektach takich jak: budowa stadionu miejskiego w Łodzi, rozbudowie Parku Technologicznego w Bydgoszczy, budowie zajezdni tramwajowej w Olsztynie, budowa Term Warmińskich w Lidzbarku Warm., budowie Centrum Handlowego w Olsztynie, odbudowa wieży ratuszowej w Świdnicy, renowacja Sukiennic w Krakowie i wielu innych.
Swoim klientom zapewniamy profesjonalną obsługę, wykwalifikowaną kadrę operatorów dźwigów i żurawi oraz konkurencyjne ceny. Dźwigi i żurawie w naszej firmie to nowoczesny i dobrze utrzymany sprzęt, który sprosta nawet najtrudniejszym zadaniom.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Copyright 2015 by CTŻuraw Olsztyn, Ostróda, Mława, Iława. All rights reserved.
Projekt i realizacja: Internet-media.pl